ДОБРЕДОЈДОВ ВО СКРИЕНА МЕМБРАНА

HID Membrane Co., Ltd. е професионален производител на мембрани со обратна осмоза (RO), систем RO, RO PRE филтри и куќиште на мембранаповеќе од 12 години и учествуваше во конкурентноста и здрав удел на пазарот во Кина и низ целиот свет!

Ние секогаш се фокусираме на истражување и развој на ро мембрана за да ги задоволиме строгите потреби за филтрација на клиентите.Досега, HID™ има 3 автоматски линии за производство на рамен лист, автоматизацијата на производствените капацитети и контролата на квалитетот дефинитивно ја подобри нашата експертиза и конкурентност во производството на мембрани RO како целина, со што подобро ги сервисираме нашите клиенти ширум светот и добиваме корист повеќе луѓе за безбедно пиење!

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ ЗА БЕСПЛАТНИ ПРИМЕРОЦИ

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.
истрага сега

Следете нè

на нашите социјални медиуми
  • you-tube
  • sns01
  • sns03
  • sns02