MIRË SE VINI NË MEMBRANËN HID

HID Membrane Co., Ltd. është një prodhues profesional për membranat me osmozë të kundërt (RO), sistemin RO, filtrat RO PRE dhe strehimin e membranëspër më shumë se 12 vjet dhe mori pjesë në konkurrencë dhe pjesë të shëndoshë të tregut brenda Kinës dhe në mbarë botën!

Ne jemi gjithmonë të fokusuar në kërkimin dhe zhvillimin e membranës ro për të përmbushur nevojat strikte të filtrimit të klientëve.Deri më tani, HID™ ka 3 linja prodhimi automatike të fletëve të sheshta ro, automatizimi i objektit të prodhimit dhe kontrolli i cilësisë ka rritur padyshim ekspertizën dhe konkurrencën tonë në prodhimin e membranave RO në tërësi, duke u shërbyer kështu më mirë klientëve tanë në mbarë botën dhe duke përfituar më shumë njerëz për pirjen e sigurt!

NA KONTAKTONI PËR MOSTRA FALAS

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.
hetim tani

Na ndiq

në rrjetet tona sociale
  • you-tube
  • sns01
  • sns03
  • sns02